Klimatyzatory Toshiba SHORAI Edge - zdalna kontrola nowym standardem

Klimatyzatory Toshiba SHORAI Edge - zdalna kontrola nowym standardem

 

Klimatyzatory w obecnych czasach stanowią standard gwarantujący komfortową temperaturę niezależnie od pogody na zewnątrz. Aspekt ten ma szczególne znaczenie latem, gdy na dworze panują upały uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie Jednym z klimatyzatorów szczególnie wyróżniających się na rynku jest SHORAI Edge, który dzięki innowacyjnemu trybowi nawiewu zachowuje odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu. Dowiedz się czym dokładnie odznacza się urządzenie chłodzące firmy Toshiba!

 

Unikalny tryb chłodzenia HADA Care Flow

 

Funkcją bez wątpienia szczególną dla klimatyzatora SHORAI Edge jest funkcja nawiewu HADA Care Flow. Wariant ten gwarantuje użytkownikom cyrkulację powietrza uzupełnioną odpowiednim nawiewem, co w znaczny sposób wpłynie na nasze prawidłowe funkcjonowanie.

Dodatkowo pozwala to na równomierne schłodzenie całego pomieszczenia, a także utrzyma poziom wilgotności na jednakowym poziomie przez cały czas działania urządzenia, co potwierdza specjalista ds. kontroli i jakości z firmy Toshiba. Uruchomienie wyżej wspomnianego trybu nakierowuje również ciepły strumień powietrza w dolną część pokoju, symulując tym samym efekt ogrzewania podłogowego. Innym praktycznym rozwiązaniem zawartym w SHORAI Edge jest tzw. tryb Ultra Pure Filter, przechwytujący większość zanieczyszczeń z powietrza. Włączenie tej opcji neutralizuje drobnoustroje oraz wszelkie nieprzyjemne zapachy, polepszając jakość zdrowia domowników.

 

Tryb Ultra-Ciszy gwarancją komfortu

 

Wadą części klimatyzatorów jest głośne działanie, uciążliwe szczególnie w godzinach nocnych, zaburzając jakości snu domowników. Z tego względu, firma Toshiba wprowadziła tryb Ultra-Cichy, dostępny m.in. w SHORAI Edge! Uruchamiając to ustawienie, poziom hałasu urządzenia obniżony jest nawet poniżej 19dB(A)! Dodatkowo tryb ten nie ogranicza się wyłącznie do klimatyzatora - praca agregatu jest również znacznie cichsza, co przekłada się na komfort sąsiadów.

 

Wybierz swój styl sterowania

 

Wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w klimatyzatorze SHORAI Edge są 2 możliwości zarządzania. Pierwszą z nich jest kontrola za pomocą pilota, za pomocą którego dostępne są m.in. tryby:

• HADA Care Flow
• 3D Airflow
• Ultra-Cichy
• Kominek
• Komfortowy sen
Drugą opcją jest zdalne zarządzanie urządzeniem dzięki modułowi Wi-Fi! Intuicyjna aplikacja Toshiba Home AC Control na tablecie bądź smartfonie to "centrum dowodzenia", kontrolujące klimatyzator z dowolnego miejsca. Opcja ta jest szczególnie praktyczna, ze względu na nieustanne posiadanie telefonu w pobliżu, czego nie można stwierdzić o pilocie.

 

Zobacz katalog klimatyzatorów Toshiba SHORAI Edge > Kliknij tutaj

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 electro-clim.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.