Projektowanie instalacji grzewczych

<h2>Projektowanie instalacji grzewczych&nbsp;dopasowanych do potrzeb</h2>

Projektowanie instalacji grzewczych dopasowanych do potrzeb

Instalacja grzewcza to jeden z kluczowych systemów w jaki wyposażony musi być w naszych warunkach klimatycznych każdy budynek. Najbezpieczniej będzie, jeśli projekt instalacji grzewczych wykonany zostanie przez biuro projektowe, ponieważ jego prawidłowe przygotowanie warunkuje sprawny montaż, a na późniejszym etapie również bezproblemową eksploatację systemu.

 

Nasza firma wykonuje od lat projektowanie instalacji grzewczych i na bazie swoich doświadczeń powiedzieć możemy, że nie istnieje projekt uniwersalny, który udałoby się zastosować w różnych budynkach. Musi być on każdorazowo dopasowany do potrzeb użytkowników i warunków panujących w obiekcie. Nasz projektant instalacji w optymalny sposób dobierze moc kotła i grzejników, zdecyduje o rodzajach pomp obiegowych i naczyń wzbiorczych, obliczy średnice rur i ryzyko strat cieplnych.

 

Jako firma wykonująca projekty centralnego ogrzewania zadbamy zgodność instalacji z wymogami prawnymi i nie dopuścimy do przewymiarowania instalacji obliczając rzeczywiste zapotrzebowanie obiektu na energię na podstawie Polskiej Normy.

 

Oferujemy rozplanowanie systemu w poszczególnych pomieszczeniach wykonane na podstawie rzutów ogrzewanych kondygnacji. Sporządzony w ten sposób projekt będzie jednoznaczny zarówno dla naszego klienta, jak i dla wykonawcy realizującego instalację systemu.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że dzięki zamówionemu u nas projektowi instalacji ogrzewania zapewnisz w swoim budynku odpowiedni poziom ogrzewania w optymalnej cenie.

<h2>Projekty instalacji grzewczych dla firm i os&oacute;b prywatnych</h2>

Projekty instalacji grzewczych dla firm i osób prywatnych

Niezależnie czy do zaprojektowania są przemysłowe instalacje grzewcze, wymagający projekt instalacji pompy ciepła, czy projekty centralnego ogrzewania dla użytkowników indywidualnych nasze biuro projektowe jest w stanie w krótkim czasie przygotować kompletny projekt niezawodnego i odpowiadającego potrzebom użytkowników systemu. Nasza firma wykona również projekt ogrzewania podłogowego wykorzystywanego zarówno w domach prywatnych jak i w obiektach przemysłowych, handlowych czy usługowych.

 

Projektujemy instalacje grzewcze każdego typu, od tych najnowocześniejszych do tych najbardziej tradycyjnych, między innymi:

  • systemy ogrzewania wykorzystujące pompy ciepła każdego rodzaju,
  • ogrzewanie grzejnikowe,
  • systemy ogrzewania podłogowego,
  • panele IR,
  • ogrzewanie elektryczne, gazowe i olejowe,
  • instalacje co i cwu,
  • instalacje hvac,
  • wykorzystujące klimatyzatory,
  • z zastosowaniem pieców na pellet,
  • instalacje do ogrzewania wody.

 

Celem umożliwienia dostosowania pracy instalacji grzewczych do zmiennych warunków pogodowych nasza firma rekomenduje uwzględnienie już na etapie kiedy wykonuje projekt instalacji grzewczej zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych sterowników do zarządzania pracą całego układu.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Fachowo i kompleksowo doradzamy, wykonujemy i serwisujemy

Zadzwoń: +48 722 223 661  lub Napisz: projektowanie@electro-clim.pl

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 electro-clim.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.