Projektowanie instalacji wentylacji

<h2>Projektowanie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej</h2>

Projektowanie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej

Projektowanie instalacji wentylacji w odpowiedni sposób zapewnia prawidłową i wydają cyrkulację powietrza w całym obiekcie. Nasza firma wykonuje projekty wentylacji efektywnie usuwającej zanieczyszczone powietrze z jego wnętrza i dostarczającej z zewnątrz masy powietrza świeżego.

 

Projektant instalacji wentylacji już na etapie planowania systemu wentylacyjnego doradzi, czy warto zastosować wentylację grawitacyjną, opierającą się na naturalnym ruchu powietrza, czy też lepiej sięgnąć od razu po projekt wentylacji mechanicznej, wspomaganej przez wentylatory. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady - jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby udzielić odpowiedzi na każde pytanie i rozwiać wszystkie wątpliwości - systemy wentylacyjne to nasza specjalność.

 

Biuro projektowe rozpoczyna projektowanie instalacji wentylacyjnych od analizy obiektu, aby odpowiednio dopasować system wentylacji do potrzeb zarówno budynku jak i jego użytkowników.

 

Wykonany przez nas projekt instalacji wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, temperaturę i wilgotność w każdym pomieszczeniu, ograniczenie ryzyka zawilgocenia i zagrzybienia pomieszczeń, redukcję strat ciepła, a co za tym idzie i kosztów ogrzewania.

 

Wynikiem pracy projektanta będzie dokumentacja techniczna umożliwiająca wykonawcy montaż instalacji wentylacji zgodnie ze sztuką, wymaganiami prawa i w sposób jak najbardziej ekonomiczny, gwarantujący spełnienie wszystkich wymagań dotyczących wymiany powietrza, jego temperatury i akustyki systemu.

<h2>Projektowanie rekuperacji - wentylacji z odzyskiem ciepła</h2>

Projektowanie rekuperacji - wentylacji z odzyskiem ciepła

Zlecając projekt wentylacji w domu jednorodzinnym, budynku przemysłowym lub handlowym do wyboru jest również wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Daje ona możliwość odzysku ciepła z usuwanego z budynku powietrza - pozwala na to rekuperacja

 

Oferujemy projektowanie rekuperacji, dzięki której strumień wywiewanego z wewnątrz powietrza przechodząc przez wymiennik ciepła oddaje swoje ciepło strumieniowi zasysanego, zimnego powietrza. W ten sposób do pomieszczenia nawiewane jest powietrze podgrzane, a wnętrze nie wymaga dodatkowego ogrzewania, lub wymaga go znacznie mniej niż pomieszczenia wentylowane bez rekuperacji.

 

Nasza firma wykonuje projekty wentylacji z odzyskiem ciepła. Stworzy dla Ciebie projekt rekuperacji w budynku, który pozwoli na maksymalne oszczędzanie energii, dzięki:

  • dokładnym obliczeniom zapotrzebowania na wymianę powietrza i na ciepło,
  • optymalnemu rozlokowaniu poszczególnych elementów systemu rekuperacji,
  • doborowi odpowiednich materiałów instalacyjnych (kanały wentylacyjne),
  • wyborowi dopasowanych do Twoich potrzeb energooszczędnych urządzeń (centrali wentylacyjnej),
  • zaplanowaniu przebiegu kanałów wentylacyjnych w sposób ograniczający straty ciepła,
  • uwzględnieniu w projekcie wentylacji łatwego dostępu do systemu na potrzeby serwisowania, naprawy lub czyszczenia wentylacji.

 

Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić, decydując się na projektowanie rekuperacji w Twoim budynku..

 

Wykonane przez Nas projekty wentylacji zawsze spełniają wymagania stawiane przez klientów pod kątem funkcjonalności i energooszczędności, spełniają wymagania prawne i minimalizują negatywny wpływ działania instalacji na środowisko naturalne.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Fachowo i kompleksowo doradzamy, wykonujemy i serwisujemy

Zadzwoń: +48 722 223 661  lub Napisz: projektowanie@electro-clim.pl

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 electro-clim.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.