Projektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych

<h2>Projektowanie instalacji Wod-Kan&nbsp;dopasowanych do potrzeb</h2>

Projektowanie instalacji Wod-Kan dopasowanych do potrzeb

Instalacja wodno - kanalizacyjna jest istotnym elementem funkcjonowania budynku. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby przygotowane przez nas projekty wod-kan zapewniały jej poprawne działanie, spełniały wymagania norm i były odpowiedzią na wszystkie potrzeby zamawiającego je klienta.

 

Projektowanie instalacji wod-kan jest procesem, w którym uwzględnić trzeba wiele czynników. Nasze biuro projektowe standardowo rozpoczyna projekt instalacji wod-kan od wyliczenia zapotrzebowania na wodę i prognozowania odpowiadającej mu ilości generowanych ścieków. Bazując na tych danych projektant instalacji sanitarnych określa rodzaj i średnicę rur, lokalizację zaworów i przepustnic, typ koniecznej do zastosowania armatury. Jako firma wykonująca projekty instalacji wodno-kanalizacyjnych we wszystkich rodzajach budynków i na terenie każdego rodzaju nieruchomości zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla późniejszego funkcjonowania instalacji prawidłowy dobór tych parametrów.

 

Nasza firma wykonuje projekty wod-kan uwzględniające aktualną wiedzę o zasadach instalacji urządzeń sanitarnych i filtrowentylacyjnych, dzięki czemu uchronimy Twój obiekt przed powstawaniem przykrych zapachów pochodzących z kanalizacji. Zadbamy także o łatwy dostęp do instalacji w przypadku konieczności przeprowadzenia czyszczenia, udrażniania lub napraw.

<h2>Projekty przyłączy Wod-Kan&nbsp;dla firm i os&oacute;b prywatnych</h2>

Projekty przyłączy Wod-Kan dla firm i osób prywatnych

Bez względu na to, czy projekt przyłącza wod-kan przygotowywany jest dla osób prywatnych, czy dla firm, w naszym biurze projektowym wykonywany jest on przez projektanta instalacji wodno sanitarnych posiadającego odpowiednie uprawnienia.

 

Pierwszym krokiem w jego pracy jest zapoznanie się z wytycznymi do opracowywania dokumentacji technicznych określonych w uchwałach przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji działających na terenie, na którym zlokalizowany ma być obsługiwany przez naszą firmę pod kątem projektowym obiekt.

 

Wymagania te są na ogół bardzo szczegółowe i zgodnie z nimi projekt musi zawierać:

  • wybór miejsca przyłącza wod-kan na podstawie projektu architektonicznego obiektu,
  • określenie trasy przyłącza wodno-kanalizacyjnego z zachowaniem odpowiedniej odległości od istniejącej infrastruktury,
  • wyznaczenie średnicy przyłącza, wodomierza i koniecznych zaworów,
  • opis techniczny.

 

Dokumentacja techniczna przyłącza i projekty przyłączy wod-kan muszą zostać uzgodnione w lokalnym przedsiębiorstwie wodociągowo - kanalizacyjnym i uzyskać potwierdzenie, że nie kolidują z istniejącą infrastrukturą podziemną.

 

Nasza firma zdaje sobie sprawę, jak pracochłonny i złożony jest proces uzyskania warunków technicznych przyłączenia do sieci wodociągowej i/lub kanalizacyjnej i uzgodnienie projektu przyłącza wod-kan.

 

Jesteśmy do Twojejdyspozycji, niezależnie czy potrzebujesz dokumentacji jako firma, czy jako osoba prywatna. Przygotujemy je dla Ciebie w sposób profesjonalny, gwarantujący uzyskanie koniecznych akceptacji i pozwoleń.

Sprawdź, jak proste może być zaprojektowanie przyłącza wod-kan za pośrednictwem naszej firmy.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Fachowo i kompleksowo doradzamy, wykonujemy i serwisujemy

Zadzwoń: +48 722 223 661  lub Napisz: projektowanie@electro-clim.pl

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 electro-clim.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.